TĪMEKĻVIETNES WWW.ASEPTA.LV SĪKDATŅU POLITIKA

1. Vispārēja informācija

Tīmekļvietne www.asepta.lv (turpmāk – tīmekļvietne) pieder un to uztur SIA “Asepta”, reģistrācijas numurs 40103917709 (turpmāk -Zobārstniecība), juridiskā adrese: Baltezera iela 13, Baltezers, Ādažu pag., Ādažu nov., LV-2164. Kontaktinformācija ar personas datu apstrādi

saistītos jautājumos: tālrunis +371 24 502 274, asepta@inbox.lv. Lai nodrošinātu labāku lietošanas pieredzi, tīmekļvietne izmanto sīkdatnes (angļu valodā – cookies).

Lietojot tīmekļvietni un uzspiežot uznirstošajā logā pogu “apstiprināt”, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Savu piekrišanu jūs varat jebkurā laikā atsaukt, nodzēšot savā pārlūkprogrammā saglabātās sīkdatnes. Zobārstniecība aicina rūpīgi iepazīties ar šo Sīkdatņu politiku, kā arī periodiski to pārskatīt, lai iegūtu aktuālo informāciju par Zobārstniecības veiktajiem personas datu apstrādes procesiem. Papildus informāciju par Zobārstniecībā veikto personas datu apstrādi varat atrast Zobārstniecības Privātuma politikā.

2. Kas ir sīkdatnes un kā tās izmanto

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, kas tiek nosūtītas uz jūsu datora atmiņu tīmekļa vietnes apmeklējuma laikā. Katrā turpmākajā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz izcelsmes vietni vai uz citu vietni, kas atpazīst šo sīkdatni. Sīkdatnes darbojas kā konkrētas tīmekļa vietnes atmiņa, ļaujot šai lapai atcerēties jūsu datoru nākamajās apmeklējuma reizēs, tai skaitā sīkdatnes var atcerēties jūsu iestādījumus vai uzlabot lietotāja ērtības.

Sīkdatnes galvenais mērķis ir atpazīt ierīci, ar kuru jūs piekļūstat tīmekļvietnei, tādējādi nodrošinot tīmekļvietnes saturu, kas īpaši pielāgots katram tīmekļvietnes apmeklētājam (piemēram, valodu, kuru esat izvēlējies, teksta lielumu u.tml.), kā arī sniegt statistiku tīmekļvietnes īpašniekam, kas ļauj

papildus uzlabot tīmekļvietnes darbību. Tīmekļvietnē izvietotas arī trešo pušu sīkdatnes, kas apkopo informāciju par jums dažādās ierīcēs un mārketinga kanālos.

Zobārstniecības www.asepta.lv tīmekļvietnē lietotās sīkdatnes:

Sīkdatnes nosaukums

_ga

Izmantošanas nolūks

Reģistrē unikālu ID, kas tiek izmantots statistisko datu iegūšanai par to, kā apmeklētājs izmanto vietni (Google Analytics sīkdatne)

Termiņš

2 gadi

Sīkdatnes nosaukums

_gat

Izmantošanas nolūks

(Google Analytics sīkdatne)

Termiņš

24 stundas

Sīkdatnes nosaukums

_gid

Izmantošanas nolūks

Reģistrē unikālu ID, kas tiek izmantots statistisko datu iegūšanai par to, kā apmeklētājs izmanto vietni (Google Analytics sīkdatne)

Termiņš

24 stunda

Šajā tīmekļvietnē tiek izmantota uzņēmuma „Google Inc” programma „Google Analytics”, kura izmanto sīkdatnes, kas tiek glabātas jūsu datorā un ļauj analizēt to, kā izmantojat attiecīgo interneta lapu. Šo sīkdatņu radītā informācija par to, kā izmantojat šo interneta lapu, tiek nosūtīta uz „Google” serveri ASV un tur saglabāta. Jūsu IP adrese, pielietojot IP - anonimizāciju, tiek saīsināta Eiropas Savienības vai Eiropas ekonomiskās zonas teritorijā un tikai izņēmuma gadījumos var tikt nodota apstrādei ASV atrodošos Google serveros. „Google” izmanto šo informāciju, lai izvērtētu to, kā izmantojat attiecīgo interneta lapu, lai interneta lapu uzturētājiem sagatavotu ziņojumus par aktivitātēm attiecīgajās interneta lapās un sniegtu citus ar interneta lapu un interneta izmantošanu saistītus pakalpojumus. “Google” nekādā gadījumā nesaista šeit saņemto IP adresi ar jebkuru citu informāciju, kura ir “Google” rīcībā. „Google” nepieciešamības gadījumā šo informāciju var sniegt trešajām personām, ja tas ir likumos noteikts vai ja trešās personas uzņēmuma „Google” uzdevumā veic šo datu apstrādi.Lai saņemtu citu papildu informāciju par sīkdatnēm, aicinām apmeklēt www.allaboutcookies.org.

3. Atteikšanās no sīkdatņu izmantošanas

Visas sīkdatnes, kas nav atzīstamas par obligātām var tikt izmantotas tikai ar jūsu iepriekšēju piekrišanu. Savu piekrišanu varat paust, atzīmējot aizpildāmos laukumus un nospiežot uznirstošo sīkdatnes joslu. Zobārstniecība vērš uzmanību, ka obligātās sīkdatnes ir nosacījums vietnes

izmantošanai, tādējādi to izmantošanai nav nepieciešama piekrišana.

Lai veiktu nepieciešamos uzstādījumus, apmeklētājam nepieciešams iepazīties ar savas pārlūkprogrammas noteikumiem. Sīkdatņu bloķēšanas gadījumā apmeklētājam manuāli būs jāpielāgo iestatījumi ikreiz, kad tiks apmeklēta Vietne, turklāt pastāv iespējamība, ka daži pakalpojumi un funkcijas nedarbosies.

Jums ir tiesības nepiekrist šādu statistisku datu veidošanai, uzkrāšanai un apstrādei, jebkurā laikā manuāli atslēdzot sīkdatņu apstrādes mehānisma lietošanu pārlūkprogrammā. Mainīt sīkdatņu iestatījumus vai tās dzēst iespējams interneta pārlūkprogrammas iestatījumos.

4. Sīkdatņu politikas atjauninājumi

Tehniski tīmekļvietnes atjauninājumi var notikt ik pa laikam, kā rezultātā Zobārstniecība var veikt labojumus vai papildinājumus sīkdatņu politikā, kam ir sniegtas vienpusējas tiesības veikt šādus labojumus vai papildinājumus. Spēkā esošā Sīkdatņu politikas versiju Zobārstniecība regulāri aktualizē Zobārstniecības tīmekļvietnē.